21 вересня 2023 року росія завдала по Україні чергового удару та енергетики тоді співоювали, що це був перший за 6 місяців удар по енергосистемі.

Українців і раніше попереджали про складну зиму та говорили, що відключень світла не буде лише у разі відсутності обстріловенергетики, але цього року росіяни розпочали свою чорну справу навіть раніше, ніж торік.

Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел
Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел

А 22 вересня взагалі виявилося, що це не перша спроба підлеглих володимира путіна атакувати саме енергосистему України. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Регіональному економічному форумі.

За його словами, це триває вже протягом двох тижнів, а не відучора — про що заявляли в "Укренерго", що невдовзі було відредаговано. Денис Шмигаль зазначив, що "новий сезон" енергетичного терору розпочався. Це було очікувано, як і минулого року, все почалося за кілька тижнів до початку опалювального сезону.

"Ми бачимо це за знищенням інфраструктури, виробництва, прокачування, зберігання пального. Ми бачимо це за першими ударами по регіональних енергетичних підстанціях в останні два тижні" , - зізнався прем'єр-міністр.

Денис Шмигаль. Фото: скріншот відео.
Денис Шмигаль. Фото: скріншот відео.

Україна поки що не відчула наслідків, бо до цього етапу ми вже були серйозно підготовлені. Шмігаль спрогнозував, що ці атаки продовжуватимуться, проте побудований захист у вигляді ППО та спеціальних конструкцій працює і продовжує посилюватись.

Нагадаємо про відключення світла за найгіршим сценарієм та нові графіки: до чого готуватися українцям вже цієї зими.

Раніше ми повідомляли про перехід України на зимовий час-2023: коли і куди крутити стрілки годинника.