Українці багато разів і з різних джерел чули про дати закінчення війни, які не виявилися правдою.

Багато хто не вірить навіть голові ГУР Буданову, адже його прогнози перестали збуватися. Звичайно ж, великий потік глядачів "перетік" від офіційних осіб до різних ворожок-астрологів-тарологів. Але й вони швидко втрачають свою аудиторію, адже говорять неточну інформацію, яка збувається лише у малому відсотку випадків. Але виявляється, що є експерти, які передбачали війну задовго до її початку. І навіть не про 5-10 років.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Відомий американський пророк Едгар Кейсі на початку минулого століття передбачав агресію РФ проти України і розповів, чим закінчиться війна, і що чекає на мир після цього.

1938 року він зробив пророцтво про майбутню війну в Європі, яка розпочнеться з України і в ній братимуть участь багато країн, що призведе до загибелі мільйонів людей. Він тоді сказав, що війна розпочнеться у 2014 році. Так і сталося, коли росія окупувала Крим та розв'язала війну на сході України. Кейсі підкреслював, що ця війна закінчиться миттєво і після неї настане період миру та процвітання. Україна стане однією з найрозвиненіших країн Європи.

Священик провів службу загорнувшись у Прапор України
Священик провів службу загорнувшись у Прапор України

Крім цього, Кейсі багато говорив про глобальне потепління, розвиток технологій, а також світові економічні кризи майбутнього.

Нагадаємо, що глава ГУР розповів про удари ЗСУ по ППО росіян і поділився секретом: "Це наші предки Москву палили свого часу".

Раніше ми повідомляли, що секретар РНБО розповів про ракову пухлину путіну та переговори Зеленського з ним: " Рецидив ще в гіршій формі".