ВСУ вже не раз завдавали ударів по тимчасово окупованому росіянами Крми. Більше того, ГУР провело операцію, в ході якої вони особисто зайшли на півострів з моря.

Звичайно ж, паніки достатньо як і у тимчасових жителів Криму – залітних росіян – так і у військового керівництва стріна-агресора. Про панічні настрої у Криму розповів радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк.

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк

За словами радника глави Офісу президента Михайла Подоляка, саме паніка змушуєросію всім загрожувати.

"Панічні настрої – це складне питання. Рф пожиттєво перебуває у панічних настроях. Тож вони всім загрожують. Щоб компенсувати свої панічні настрої, вони завжди говорять про те, що ми зараз зайдемо кудись, щось робитимемо і так далі. І ці панічні настрої у Криму поступово розвиватимуться", - сказав радник голови ОП в ефірі телемарафону "Єдині новини".

кримський міст
кримський міст

Радник керівника ВП зазначив, що росіяни зараз у Криму живуть в очікуванні атак та під звуки сирен. Вони розуміють, що Крим є територією величезної небезпеки для них, а повітряний простір ними вже не так сильно контролюється.

За словами Подоляка, серед стратегічних завдань для України – перерізати ключовий напрямок забезпечення російського окупаційного угруповання. Тобто йдеться про те, щоб взяти під вогневий контроль, зокрема Керченську протоку та знищити величезну складську інфраструктуру.

Нагадаємо, що поки путін запускає дрони Україною, Лукашенко їх почав боятися: указом заборонив літаюче виродження.

Раніше ми повідомляли, що великий пророк, який передбачив Другу світову, ще 85 років тому розповів про перемогу України: закінчиться миттєво.