Одним з найбільш популярних методів знайомства сьогодні є соцмережі і різні додатки для знайомств.

Але, знайомлячись у такий спосіб, можна нарватися на не зовсім приємних людей. А після історії, яку ми викладемо далі, багато наших читачів взагалі замисляться, чи потрібні їм такі спонтанні знайомства.

Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин
Дівчина пішла з побачення через 10 хвилин

Вся річ у тому, що у Луцьку побачення закінчилося тим. що було написано заяву до поліції, причому не дівчиною, а хлопцем.

Житель Волинської області, хлопець 28 років написав заяву в поліцію на дівчину, яка втекла прямо зі побачення. А проблема у тому, що дівчина не захотіла платити за рахунок.

Про цю історію зараз гудуть усі соціальні мережі, також на неї звернув увагу експерт з питань комунальних послуг Олег Попенко, який знає, що за такі гроші, що були "проїдені" у ресторані, можна сплатити кілька квитанцій.

Публікація Олега Попенка
Публікація Олега Попенка

Деталі цієї історії такі: 28-річний хлопець познайомився з дівчиною в інтернеті, пара пішла на побачення у кафе, і все було добре доти, доки їм не принесли рахунок – на 4000 грн. Дівчина запропонувала чоловікові сплатити рахунок навпіл, але він відмовився, заявивши, що вона замовила більш ніж половину від цієї суми.

Панночка вирішила, що на цьому їх короткострокові стосунки добігли кінця і пішла. Хлопець же зателефонував до поліції.

Нагадаємо, що українець не з'являвся у військкомат на порядку денному майже рік через повітряні тривоги: провину не визнає і звинувачує ТЦК.

Раніше ми повідомляли, що з'їв – і тиждень на унітазі: в українських супермаркетах з'явився небезпечний продукт, запам'ятайте та не беріть.