В Україні продовжили військовий стан до 15 листопада 2023 року, а це означає, що комендантська година залишається чинною.

Звичайно, всі ми вже не раз бачили, що деякі українці купують перепустки, щоб спокійно пересуватися в комендатську годину, чи беруть їх у своїх впливових "друзів". Гучний скандал був із Катею Репяховою, коли вона просто в сториз похвалилася, що "не з такої родини, як інші, а з багатою" і засвітила перепустку від Віктора Павлика. Тоді українці обурювалися довго.

Фото Каті Репяхової
Фото Каті Репяхової

Зараз же стало відомо про ще більш кричущий випадок зі скандально відомою блогеркою, яка теж нещодавно похвалилася нічними покатушками по Києву.

Українська блогерка Ганна Краснова, яка має репутацію досить скандальної особи, знову опублікувала відео, на яких вона знімає свої нічні прогулянки Києвом. У своїх Instagram Stories вона повідомила, що чоловік, який був з нею в автомобілі, має "спеціальний дозвіл".

За записами видно, що Краснова та її подруги весело проводили час у Києві ввечері 29 вересня до ранку 30 вересня, а потім вирушили на прогулянку Південним мостом із чоловіком, який, за її словами, має відповідний дозвіл.

Хоча вона показала обличчя цього чоловіка на відео, його особистість залишається невідомою. Важливо, що під час прогулянки Краснова та його супутник слухали російську музику. Раніше блоггерша відома була своїм публічним виразом любові до російського диктатора володимира Путін.

Висловлювання Краснової про путіна
Висловлювання Краснової про путіна

Нещодавно вона вже виправдовувалася за свої прогулянки вночі і заявляла, що нічого протизаконного не зробила. Пізніше вона опублікувала ще одне відео, де заявила, що не порушувала жодних законів і не мала жодних документів, які б їй дозволяли пересуватися вночі. Однак, незважаючи на це, вона висловила думку, що "броньовані автомобілі не розуміють іншою мовою".

Нагадаємо, що українець викликав поліцію на побачення після того, як дівчина запропонувала розділити рахунок навпіл: з'їла більше.