Українців багато разів просив підготуватися до важкої зими, адже вона може бути ще важчою, ніж попередня.

Навіть Володимир Зеленський на саміті в Іспанії 5 жовтня розповів про те, що росія "озвіріє" зовсім скоро і ракетні атаки будуть частими і міксуватимуться з дроновими вже до початку холодів.

запуск рашистських ракет
запуск рашистських ракет

Зараз же почала проходити інформація про те, що відключення світла почнуться незабаром. Більше того, деякі телеграм-канали почали розповсюджувати публікації про те, що вже готові навіть графіки.

На офіційній сторінці ДТЕК у Facebook з'явилося тривожне повідомлення від українця, який попередив про поширення фейку. У ньому йдеться про те, що вже цього тижня в Україні застосовуватимуть графіки відключення електроенергії.

"Мережею поширюється фейк, що цього тижня будуть відключення, навіть графік відключень є, і просять його розповсюджувати. Називається ДТЕК Україна", - написав він.

Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел
Відключення світла в Україні, фото з вільних джерел

У ДТЕК спростували інформацію про відключення світла та поспішили заспокоїти громадян. Представник компанії переконує, що від НЕК "Укренерго" не надходило наказу застосування графіків.

Шановні читачі, не вірте сліпо публікаціям у різних каналах. Інформація про відмову також юила озвучена деякими блогерами в мережі Інстаграм для реклами спільнот в Телеграм. Довіряйте лише надійним джерелам.

Відповідь ДТЕК про відключення світла
Відповідь ДТЕК про відключення світла

Нагадаємо, що цим 3 областям не пощастило найбільше: експерт розповів, які міста не готові до опалювального сезону.

Раніше ми повідомляли, що 6 категоріям українців можуть не відключати світла: хто щасливчик і чому так.