Україна останніми вихідними жовтня переходить на зимовий час. Так, українцям доведеться відсунути стрілку годинника на одну годину тому в ніч на неділю 29 жовтня (через 3 тижні).

До речі, зазвичай в Україні переведення годинника здійснюється о 4 годині ранку.

Переведення годинника, фото з вільних джерел
Переведення годинника, фото з вільних джерел

Незважаючи на те, що перехід на зимовий час дається людям легше, ніж на літній, все одно це стрес для організму. Тому варто дотримуватися досить простих рекомендацій, щоб зберегти хороше самопочуття в перехідний період і дати організму адаптуватися без побічних ефектів.

Частіше гуляйте вдень. У прохолодну пору року перебування на вулиці вдень допомагає простимулювати мозок і змушує його виробляти серотонін. Крім того, ви отримуєте додаткову дозу сонячного світла, якого вже починає бракувати організму.

Протягом кількох днів після переведення годинника не варто планувати важливі справи, оскільки концентрація знижена; також рекомендується стримати значні фізичні навантаження і зберегти себе.

Приділіть максимум уваги правильного харчування. Це необхідно, щоб організм не відчував нестачі поживних речовин. Обов'язково висипайтеся. Дорослій людині на добу потрібно не менше 7-8 годин сну.

Українці
Українці

Нагадаємо, що тепер точно отримають повістку: хто з українців перейшов із розряду "не придатний" до розряду "обмежено придатний".

Раніше ми повідомляли, що світло не відключатимуть, у ДТЕК розповіли, що графіків немає: "Наказу не надходило".