Всі ми хоч раз у житті звертались за послугами різних ворожок, тарологів, цілительок. І це логічно, бо не всі довіряють медицині (або мають гроші на неї), не всі знають, що їм робити по життю.

Отак і приходять в наше життя ті маги, але іноді ми натрапляємо на шахраїв. Так і сталось з мешканкою Сум, яка влетіла майже на два мільйони гривень, бажаючи "зцілення".

Зарплатня
Зарплатня

Поліцейські Сумщини викрили "цілительку", яка ошукала жінку на 1,9 млн грн, вимагаючи в тої кошти на "ритуали для відновлення здоров’я". Про це 7 жовтня повідомила поліція Сумщини.

27-річна затримана в одній із соцмереж розмістила інформацію про свої «екстрасенсорні здібності». Там же шахрайка розмістила фейкові фотографії відгуків про свою "успішну діяльність".Через деякий час до псевдоцілительки звернулася жінка, яка хотіла покращити стан свого здоровʼя.

Жінка перерахувала зловмисниці 1,9 млн грн на "здійснення ритуалів" для відновлення здоров’я, які не спрацювали. Затримали зловмисницю співробітники карного розшуку та слідчі за підтримки спецпризначенців роти поліції особливого призначення ГУНП в Сумській області під час спроби отримати від потерпілої ще 160 тис. грн.

Поліція України
Поліція України

Слідчі повідомили зловмисниці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення у вчиненні злочину, передбаченого частиною 5 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Їй обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 1,8 млн грн.

Нагадаємо, що у Києві почали включати опалення, але українці дуже незадоволені: ще занадто тепло.

Раніше ми повідомляли, що Україна цього місяця переходить на "зимовий" час: коли і куди крутити стрілки годинника.