Декілька днів в Україні звучали новини про те, що йде похолодання, подекуди прогноз погоди показував навіть сніг на сьогодні (20 жовтня).

З цієї причини в Києві навіть почався опалювальний сезон і більша частина будинків вже тепло. Але, як з'ясовується, поки що в Україну йшло похолодання, йо дійшло вже потепління. І температура в деяких місцях сягатиме 23 градусів тепла.

Осінь, фото з вільних джерел
Осінь, фото з вільних джерел

Про це повідомила синоптик Наталія Діденко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Четвер пройшов з комфортною температурою повітря в усіх регіонах, крім Прикарпаття, де випали дощі. 20 жовтня з дощами поріс уже і Київ.

До кінця тижня погода може знову змінитись. Якщо раніше на суботу, 21 жовтня прогнозували мокрий сніг та зниження температури, то зараз все навпаки. Фіксується швидке підвищення температури повітря.

"Ми якраз перебуватимемо на лінії розподілу холодного і теплого повітря. І ця межа надто тонка, щоб ідеально та ще заздалегідь спрогнозувати його гойдання" , - заявила Наталія Діденко.

20 жовтня, за даними Укргідрометцентру, атмосферний фронт принесе дощі на всю територію країни, крім південних областей. При цьому комфортна температура повітря очікується практично у всіх регіонах. У середньому 12-18 градусів тепла, а на півдні взагалі потеплішає до +22.

Осінь, фото з вільних джерел
Осінь, фото з вільних джерел

У суботу, 21 жовтня, також очікуються температурні гойдалки. Якщо на півночі, зокрема у Чернігівській та Сумській областях, очікується до 10 градусів тепла, то у західних та південних областях температура повітря буде вищою за 22 градуси тепла. В Івано-Франківській та Миколаївській областях, а також у Криму йдеться про +27.

Прогноз погоди на 21 жовтня
Прогноз погоди на 21 жовтня

Зазначимо, що буквально 17 жовтня у Карпатах випав сніг і в українців з'явився новорічний настрій від фото, але тепер доведеться ненадовго пригальмувати з гірляндами.

Сніг у Карпатах, фото: chornоgora.rescue112/Faceboоk
Сніг у Карпатах, фото: chornоgora.rescue112/Faceboоk

Пригадаємо, що мороз до -11 та трохи снігу: синоптики розповіли, якою буде погода в Україні вже скоро, коли чекатиме на холод.

Раніше повідомляли, коли Україну накриє снігова лавина: метеоролог Мартазінова попередила, що лютий зникає, як зимовий місяць.