Новини про мобілізацію в Україні останнім часом заповнили практично весь інформаційний простір.

І часто це саме фейкові новини. Як, наприклад, блокування карт монобанку за неявку в ТЦК. Зараз же пішли розмови про посилення мобілізації в Україні, але й тут є чим заспокоїти українців.

Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел
Повістка, мобілізація, фото з вільних джерел

Федір Вениславський – представник президента у парламенті та член комітету з оборони та протидії агресії РФ,в інтерв'ю BBC розповів, як далі продовжуватиметься мобілізація.

Веніславський запевнив, що нагальної потреби у посиленні мобілізації поки що немає. Він нагадав, що ще з початком повномасштабного вторгнення розпочалася мобілізація, згідно з якою йде поповнення втрат. До втрат відносять і поранених, і вбитих. Звичайно, мобілізація здійснюється і для формування нових бригад для наступу.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Підстав для того, щоб різко збільшити кількість мобілізованих поки що немає. Також чиновник визнав, що корупційні системи у ТЦК існують, але їх слід викорінювати. Це питання на особистому контролі тримає президент Володимир Зеленський.

Нагадаємо, що дозволити чоловікам виїзд із України: у ВР пропонують закон, за яким потрібно буде заплатити – суми та умови.

Раніше ми повідомляли, що в Україні дозволили мобілізацію студентів, але не всіх: хто потрапить до списку на порядок денний.