Нещодавно в Мінцифри розповіли про запровадження смарт-мобілізації, коли кожен українець може самостійно (онлайн) вибрати, де саме хоче служити.

Також у Михайла Федорова попередили, що це в жодному разі не означає введення електронних повісток у "Дії". Більше того, схвалення такого проекту навіть не планується у найближчому майбутньому.

Михайло Федоров, кадр із інтерв'ю
Михайло Федоров, кадр із інтерв'ю

Наразі стало відомо про те, що у військовосуджучих з'явилася можливість стати в електронну чергу для проходження ВЛК у військових поліклініках. Про це повідомили у Міноборони.

Тепер записатися на проходження комісії ВЛК та до профільних фахівців на конкретну дату та час через електронну чергу можна як у реєстратурі медустанови, так і віддалено у начальника медслужби (начмеда) військової частини.

Одна з основних переваг – для військових зникає необхідність приїжджати до поліклініки на 8 ранку та цілий день чекати прийому до потрібного лікаря.

Нагадаємо, що мобілізуй себе сам: у Мінцифри розповіли про повістки у "Дії" та про смарт-мобілізацію.

Раніше ми повідомляли, що хочеш повернутися – заплати щонайменше 25 тисяч гривень: в Україні пропонують покарання за виїзд після 24 лютого.