Україна щодня втрачає своїх захисників та захисниць на передовій і це неймовірно боляче, але це і наша розплата за роки бездіяльності.

І тільки ми усвідомили новину про те, що на Запорізькому напрямі командир вирішив провести торзе вручення нагород, тим самим занапастивши бійців. Адже росіяни вдарили по урочистості ракетою. Як стало відомо, що поліцейський нібито побив бійця ЗСУ у відділку поліції.

Поліція, фото: ukrainci.com.ua
Поліція, фото: ukrainci.com.ua

Інцидент стався у Києві, 3 листопада, і поліція опублікувала відео конфлікту між поліцейським та військовим, який знаходився на вулиці у комендантську годину. Цікаво те, що до того були поширені кадри того, як поліцейський просто бив військового у відділенні, але ніхто не писав чому, а Нацполіція виклала повну версію події.

"Оперативник Шевченківського управління поліції звернувся до перехожого з проханням перевірити його документи і поцікавився, чому він перебуває на вулиці під час комендантської години. У цей момент до них підійшов напідпитку в камуфляжі, почав агресивно поводитися і кілька разів штовхнув оперативника", - розповідають у поліції.

Чоловік, за словами співробітників поліції, відмовився від перевірки його особи та продовжував конфліктувати. Зазначається, що керівництвом поліції ініційовано службову перевірку.

Водночас, у київських пабликах повідомляють, що жертвою став військовий після тяжкого поранення, спрямований на ВЛК до Києва. Після проходження комісії його затримали на вокзалі за порушення комендантської години, хоча мав квиток на потяг.

За підсумками, у військового тяжкий струс мозку і він перебуває у лікарні.

Нагадаємо, що мобілізація жінок та чоловіків до 24 років: українців попередили про брехню.

Раніше ми повідомляли, що електронна черга на ВЛК стала реальністю: як це працює і хто має записатися вже зараз.