Мовазнавець Ірина Фарін неодноразово відрізнялася своїми кардинальними та скандальними заявами. І якщо раніше на це багато хто дивився з іронічною усмішкою, то тепер вона опустилася до образи військових.

Ірина Фаріон заявила, що російськомовного населення України немає. Є нібито лише українці та "кацапи". Її не збентежило навіть те, що, зокрема, військові полки "Азов" досі не перейшли державною мовою. Їх вона теж українцями не рахує. Звичайно, військовослужбовці відразу почали їй відповідати, а в результаті образи полетіли навіть у легендарну Пташку з Азовсталі.

Ірина Фаріон
Ірина Фаріон

"Пташка" у соціальній мережі Instagram стала на захист українських бійців "Азов", яких скандальний мовознавець, екс-нардеп Ірина Фаріон соромила за те, що вони говорять російською на фронті.

Вона зазначила, що слова Фаріон не стоять нічого, якою б мовою вони не були.

"... пані фУріоне, забруднити руки священною українською землею, смердючим порохом і лайном, у якому доводиться вже десятий рік воювати кожному з нас. Проведіть тут хоча б добу, перш ніж називати себе патріоткою. Ваші слова не коштують і ламаного гроша, яким б мовою вони були. Ваша позиція не проукраїнська і я вважаю вас проєктом кремля", - йдеться у її повідомленні.

Ірина ж і тут не здогадалася змовчати. У своєму Telegram-каналі Фаріон зневажливо прокоментувала звернення парамедикині.

Публікація Ірини Фаріон
Публікація Ірини Фаріон

Нагадаємо, що поліцейські побили військового, який проходив ВЛК, але співробітники мають свою версію подій: відео з бодікамери.

Раніше ми повідомляли, що 12-річна дівчинка збирала гроші для ЗСУ, але на неї напав українець, щоб забрати гроші: застосував силу "по помилці".