З початку повномасштабної війни багато українців залишилися без засобів до існування і їм дуже допомагає не лише фінансова допомога, а й гуманітарна.

Наразі у громадян України з'явилася можливість отримати гарні продуктові набори. А тим, хто не може просто так їх взяти через моральні переконання, буде ще простіше, адже у відповідь ви зробите добру справу.

Гуманітарна допомога, фото із вільних джерел
Гуманітарна допомога, фото із вільних джерел

Допомога українцям надає волонтерське об'єднання "Харків", яке проводить акцію "Здав кров — отримай продуктовий пакет". Організація запрошує харків'ян та мешканців області приєднатися до донорського руху та отримати допомогу у вигляді продуктового набору.

Волонтерське об'єднання наголошує, що це не оплата за здачу крові. Це подяка та підтримка тих, хто долучається до допомоги у такий важкий воєнний час.

Для того, щоб взяти участь в акції необхідно здати кров, заповнити анкету та отримати пакет із товарами.

Щоб приєднатися до ініціативи – необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням і підписатися на Telegram-канал: https://t.me/volonteri_vsu. Після обробки вашої анкети з вами зв'яжеться оператор для уточнення деталей.

гуманітарна допомога
гуманітарна допомога

Нагадаємо, що в Україні готуються відкривати аеропорт "Бориспіль", голова ВП порадував: "Здатні забезпечити безпеку".

Раніше ми повідомляли, що українець заступився за знайому і тепер сяде на 10 років: бухали разом, почалася сварка і покликала сусіда.