Українці живуть у тривожному очікуванні початку масованого ракетного обстрілу, який може залишити всіх нас без світла.

Але, знаючи росіян, зачепити вони можуть не лише критичну інфраструктуру, а й мирне населення зі своїм "аналоговнетною". зброєю. Про це попередив і Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні від 2 грудня.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Президент Володимир Зеленський застеріг українців про погрози повітряних атак від росії, закликавши не ігнорувати повітряні тривоги, особливо найближчими днями.

"Будь ласка, не забувайте враховувати сигнали повітряної тривоги, особливо в ці дні. Не варто бути легковажними, - підкреслив він.

Ракетний удар по Україні, рятувальники, кадр із вільних джерел
Ракетний удар по Україні, рятувальники, кадр із вільних джерел

Він також подякував усім, хто допомагає та піклується про Україну.

"Усім, хто допомагає, хто тренує та лікує, хто забезпечує українську силу всім необхідним. А також, звичайно, нашим рятувальникам - усьому колективу ДСНС України, працівникам Національної поліції та Національної гвардії... Усі, хто працює на наших, українських оборонних виробництвах. Усі, хто захищає Україну на міжнародній арені. Всім я дякую за те, що цей тиждень теж став результативним для нашої держави, для досягнення наших цілей, - підкреслив президент.

Нагадаємо про графіки відключень світла через мінусову температуру: в YASNO розповіли, до чого готуватися українцям.

Раніше ми повідомляли, що в Офісі Президента розповіли про ймовірність мирних переговорів з росією: " Україна не може нічого...".