В Україні до 14 лютого 2024 року продовжено режим загальної мобілізації і зараз співробітники ТЦК вийшли на новий рівень.

Роздачу повісток кілька днів бачили у спортзалах Ужгорода та Дніпра, а сьогодні вранці (8 грудня) повістки роздавали і у Спортлайфі на Позняках у Києві. Різниця тільки в тому, що їх не впустили в саме приміщення спортзалу, тому вони видавав оповіщення чоловікам, які займалися, які виходили після тренування.

Співробітники ТЦК у Спортлайфі
Співробітники ТЦК у Спортлайфі

Коли військові відвідували спортзали у Мукачеві та Хусті, то повістки були виписані всім чоловікам призовного віку.

Окремо варто зазначити, що Закарпатський ТЦК та СП прокоментували нещодавні рейди до спортзалів:

"Чоловіки призовного віку, які свідомо уникаючи військової служби, займаються у спортзалах або розважаються у ТРЦ не є привілейованими. ВСУ це, в першу чергу - люди, у тому числі ваші знайомі, ваші друзі, батьки, чоловіки, сини та дочки, які чекають на заміну чи поповнення, - йдеться в повідомленні.

Повідомлення Закарпатського ТЦК та СП
Повідомлення Закарпатського ТЦК та СП

В Україні десятий рік триває запекла війна з Росією, що напала на нас. З 24 лютого 2022 року триває повномасштабна війна. Процес вручення повісток – це не автоматичний квиток на війну, а насамперед актуалізація даних громадян України. Так, слідом за повісткою можливий заклик військовозобов'язаної людини на військову службу. Це простий процес у воюючій країні. Слід пам'ятати, що обов'язком кожного українця є захищати свою країну.

Нагадаємо, що видали повістку в маршрутці: чи можна вручати її в транспорті та коли вона буде недійсна.

Раніше ми повідомляли, що повістка 86-річній бабусі: новий фейк про мобілізацію в Україні "залили" росіяни.