В Україні триває режим загальної мобілізації і в Комітеті національної безпеки вже почали розглядати скнадальний законопроєкт про неї.

У цей час співробітники ТЦК продовжують роздавати повістки, а українці продовжують знаходити унікальні способи, щоб не з'являтися у військкоматі. Наприклад, один чоловік відмовився від трьох повісток через віру в Бога.

ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua
ТЦК, мобілізація, фото: ukrainci.com.ua

У Хмельницькій області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який категорично відмовився від мобілізації "через віру" і заліз у бар, щоб пограбувати його. Про це стало відомо завдяки інформації із вироку Полонського районного суду Хмельницької області.

За даними суду, чоловік 4 серпня 2023 посеред ночі заліз у приміщення місцевого бару з метою пограбування закладу харчування. Однак того ж дня ВВК вважала його придатним до служби в армії.

У вересні мешканцю Хмельницької області вручили повістку і він мав прибути до ТЦК та СП, проте ухвалив рішення не приходити. Згодом йому повторно вручили повістку, проте він також не прийшов до ТЦК.

ТЦК, воєнкоми, мобілізація
ТЦК, воєнкоми, мобілізація

Загалом чоловік отримав три повістки, проте ховався від мобілізації. На суді чоловік вину визнав і повідомив, що до бару заліз, бо посварився з дівчиною і хотів їсти. А від мобілізації відмовився, оскільки "його віра забороняє вбивати людей". Релігійна організація "Свідків Єгови" повідомила суд, що підозрюваний з 2015 року більше не є парафіянином їхньої церкви.

Тож мешканця Хмельниччини визнали винним за ч.1 ст.162, ст. 336 КК України та засудили до 3 років позбавлення волі.

Вирок суду
Вирок суду

Нагадаємо, що 3 січня відбувся найбільший обмін полоненими: 48 українців мали статус " безвісти".

Раніше ми повідомляли про мобілізацію пенсіонерів в Україні: хто може бути "під прицілом" ТЦК.