Завтра, 11 січня, у Верховній Раді розглядатимуть скнадальний законопроєкт про мобілізацію у першому читанні.

Нині вже стало відомо, що із закону приберуть норму про блокування банківських карток та рахунків ухилистам. Також, швидше за все, законопроєкт відправлять на доопрацювання до другого читання.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

За словами радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, йому дуже подобається публічне обговорення законопроєкту на різних рівнях, зокрема у депутатських комітетах.

"Є велика кількість зауважень, ці зауваження дискутуються на рівні депутатів, на рівні військових, на рівні Міністерства оборони, інших профільних міністерств", – каже радник керівника ВП.

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк

Він зазначив, що до законопроєкту ще будуть внесені додаткові зміни.

"Для того, щоб він був справді таким, який підходить під той тип війни, який сьогодні, на жаль, відбувається далі в Україні. І тому мені здається, що в результаті як результат цього всього буде абсолютно оптимальний, безумовно, не ідеальний, але оптимальний закон, який врегулюватиме питання, накопичені вже практично двома роками війни. І це, на мою думку, суттєво вплине на психоемоційний стан суспільства в тому числі, тому що будуть надані відповіді на низку важливих питань, – підсумував Подоляк.

Нагадаємо про блокування карт ухилистам: адвокат попередив про важкі наслідки.

Раніше ми повідомляли про нашумілий закон про мобілізацію: про що сперечається уряд і до чого готуватися. Важливі подробиці.