В Україну вже кілька днів, як прийшло серйозне похолодання. І Укренерго просить пощадити котика, який страждає від навантажень на електромережі.

Звичайно, поки що енергосистема справляється з погодними умовами, але що далі, то це робити важче. А от самі українці трохи заспокоюються, бо бачать, що температура повітря трохи підвищується. Не поспішайте радіти кінець сильним морозам ще не настав і це дуже короткочасний перепочинок.

зима, морози, погода
зима, морози, погода

Завтра, 11 січня, в Україні очікується підвищення температури повітря, але 12 січня холоди повернуться. При цьому морози вже не будуть такими сильними.

Про це під час брифінгу повідомила начальниця відділу взаємодії зі ЗМІ Українського гідрометеорологічного центру Наталія Птуха, пише "Укрінформ". Так, вона зазначила, що циклон з території України відійшов, тому погода стабілізується і стане спокійнішою, морози слабшатимуть.

Птуха спрогнозувала, що 11 січня в Україні трохи потеплішає, але невеликі "мінуси" будуть утримуватись на більшості території країни. Невеликі "плюси" можливі у південних регіонах та у центрі.

Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua
Сніг, зима, фото: ukrainci.com.ua

Вона також зазначила, що в ніч проти четверга, 11 січня, температура повітря буде близько -2-8 градусів, а вдень на півдні, в Криму – близько нуля.

У другій половині четверга — у п'ятницю в Україну прийдуть нові атмосферні фронти з півночі, з північного заходу, які спричинять додаткові опади, а температура повітря знизиться.

Але до -20 градусів точно можуть бути, особливо по північним і північно-східним областям. Тобто, найближча синоптична перспектива – цей тиждень, навіть 10 діб, що все ж таки температура практично по всій Україні буде в негативних значеннях, - розповіла Птуха.

Синоптик наголосила, що про погоду у другій половині січня говорити зарано.

Зима, ДСНС, фото із соцмереж
Зима, ДСНС, фото із соцмереж

Нагадаємо, що стискатиме голову і крутитиме кістки: Землю накрила потужна магнітна буря.

Раніше ми повідомляли, що Верховна Рада завтра розгляне закон про мобілізацію, в ОП поділилися очікуваннями: "Вплине на стан".