Переживши кілька хвиль суворих холодів на початку року, українці можуть очікувати тенденції до потепління у другій половині січня. Синоптики прогнозують весняні умови у деяких районах, при цьому у більшості регіонів очікуються позитивні температури. У деяких місцях температура може досягати 10 градусів за Цельсієм.

Як пише «today», Укргідрометцентр надав інформацію про розвиток погодних умов на наступний тиждень. Очікується, що нинішня холодна погода із морозами збережеться до середи, після чого настане тенденція до потепління.

Хоча до кінця тижня очікується короткочасне повернення до похолодання, воно буде відносно м'яким та недовгим. Після цього прогнозується ще один період потепління.

У понеділок, 15 січня, денна температура в Україні очікується від -2°С на півночі та сході до +5°С на півдні та +8°С у Криму.

Потепління в Україні
Потепління в Україні

У вівторок, 16 січня, буде така сама температура, але у всій країні очікуються опади. На заході та півночі може піти сніг, а на сході та півдні – мокрий сніг та дощ.

У середу, 17 січня, на території України очікується сонячна погода з невеликим зниженням температури до -4...-9°С вночі та -1...-4°С вдень.

До четверга, 18 січня, прогнозується помітна тенденція потепління: денна температура повсюдно підніметься вище за 0°C. На півночі, заході та сході очікується +1...+6°C, на півдні - до +10°C.

У п'ятницю, 19 січня, очікується, що вологий циклон знизить температуру трохи нижче за нуль, що призведе до деякої мінливості погодних умов.

Нагадаємо, ось це поворот: звільнення від мобілізації може отримати ще одна категорія чоловіків

Раніше «Українці» повідомляли, Тіна Кароль з голим животом "зав'язалася" у цікавій позі: їй чогось не вистачає

Як повідомляли «Українці», "Пенсії зростуть у середньому на…" Денис Шмигаль розповів, що буде із виплатами для пенсіонерів