Мін'юст має намір оскаржити поновлення на посаді колишнього чиновника Марини Прилуцької, яка, за інформацією СБУ, добровільно набула російського громадянства і підтримувала контакти зі співробітниками ФСБ під час перебування в Криму.

Верховний суд підготував ґрунт для можливого поновлення Прилуцької на посаді, скасувавши рішення Шостого апеляційного адміністративного суду про його звільнення.

Адміністративний касаційний суд Верховного суду направив справу на новий розгляд, що спонукало Мін'юст звернути увагу на надані СБУ документи, що свідчать про добровільне набуття російського громадянства Прилуцької.

Марина Прилуцька: фото з Мін'юст
Марина Прилуцька: фото з Мін'юст

За даними СБУ, вона відвідала Крим, прописалася в Ялті та набула російського громадянства під час тимчасової окупації. Мін'юст, наголошуючи на цих фактах, оскаржує її відновлення на роботі в суді.

На даний момент місцезнаходження Прилуцької невідоме, а про рішення Верховного суду відомство дізналося без попереднього повідомлення та виклику сторін.

Нагадаємо, в Україні ввели третю платіжку за газ: "Останню шкуру здеруть"

Раніше «Українці» повідомляли, "Надзвичайні обставини": підвищення пенсій може бути під загрозою – заява від Мінсоцполітики

Як повідомляли «Українці», ось це поворот: звільнення від мобілізації може отримати ще одна категорія чоловіків