Вже зараз українці радіють надзвичайно гарній погоді за вікном, ніби весна завітала до нас просто в розпал зими.

Чи збережуться такі високі для лютого температура та сонячні дні чи ми ще повернемося до зимових морозів та снігу? Про це розповів відомий синоптик Ігор Кібальчич у прогнозі "Метеопрогу" .

Весна, коти, фото з вільних джерел
Весна, коти, фото з вільних джерел

Яким буде лютий 2024 року

Синоптик повідомив, що в останній місяць календарної зими на території України характерне поступове підвищення температурного фону. Досить часто у другій половині місяця середньодобові температури з табільною перевищують 0 градусів. Зараз зберігається тепла фаза Ель-Ніньо у Тихому океані.

В Україні найвищі температурні показники очікуються у західних, південних та центральних областях.

"На початку місяця в Одеській області та в Криму можливе прогрівання повітря в денний годинник вище +10, а ближче до середини лютого не виключено значення 15-20 градусів тепла в окремі дні" , - повідомив експерт.

Весняна погода
Весняна погода

Дещо прохолодніше буде у східній частині, у північних областях та на Поліссі. Втім, температурний фон за місяць по країні в середньому коливатиметься в межах 2 морозу - 4 тепла, що приблизно на 2 -5 вище за кліматичну норму.

"При цьому наприкінці першої декади лютого та після 20 числа можливі короткочасні періоди похолодання, але без сильних морозів" , - резюмував синоптик.

зима, морози, погода
зима, морози, погода

Нагадаємо, що скандал із ТЦК сколихнув Київщину: "Поки тата били, у мами забирали телефон".

Раніше повідомляли, що лютого в Україні не буде: прогноз погоди від синоптиків зігрів весняним теплом.