Всі ми знаємо, наскільки важливими є наші доаніти та закриття зборів, щоб захисники України напівяяли все найнеобхідніше.

А також всі ми ходимо в ресторани, кафе або навіть просто п'ємо каву. Блогерка Дарія Квіткова запровадила гарну традицію для себе та українців: випив каву – зробив донат на ЗСУ. Цю ініціативу підтримали у монобанку та запропонували українцям платити "бойові".

monobank, фото: ukrainci.com.ua
monobank, фото: ukrainci.com.ua

Мобільний банк monobank пропонує українцям давати "бойові" при оплаті рахунку за QR-кодом у закладах. Про це повідомив співзасновник monobank Олег Гороховський у своєму телеграм-каналі.

Так, за словами Гороховського, щомісяця українці залишають понад 100 мільйонів гривень чайових як подяку в кафе та ресторанах. При цьому він звернув увагу на те, чи могли б українці відвідати кафе чи ресторан, якби не ЗСУ. Тому monobank вигадав таку функцію, як "Бойові".

"А могли б ми, в принципі, відвідати кафе чи ресторан, якби не Збройні Сили? Ні! Саме тому ми вигадали "Бойові". Це як чайові, тільки чайові – це подяка за сервіс, а "Бойові" – це подяка за життя. Ми хочемо стати першою країною у світі, яка зробить щоденною звичкою не лише чайові, а й Бойові" , - пояснив він.

Тому, як зазначив Гороховський, відтепер при оплаті рахунку за QR-кодом у закладах, які активують їх новий сервіс, після екрану чайових з'явиться новий екран Бойових, "де ви зможете віддячити за захист, а гроші будуть використані на прямі потреби війська".

При цьому кожен заклад може додати свій Банк та Бойові підуть тим підрозділам чи військовим, яким допомагає саме ваш бізнес.

Нагадаємо, що пенсіонерів просять зняти гроші з банківських карток: ПФУ попередив про загрозу втрати пенсій.

Раніше ми повідомляли, що мінімальна пенсія в Україні розрахована на 2 походи до АТБ: "І це без комуналки, м'яса, молочки та яєць".