Часто в різних банках можна помітити таку систему: ходиш у ресторан і розплачуєшся карткою - отримуєш кешбек.

Ця інформація доступна зокрема власникам карта Привату і моно. Але, як стало відомо, незабаром усі українці зможуть отримувати кешбек за свої покупки, про це повідомив Президент України.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку державної програми кешбеку "Купляй українське", в рамках якої покупцям нараховуватиметься компенсація частини оплати товарів та послуг вітчизняного виробництва. Про це він розповів на презентації платформи "Зроблено в Україні".

"За купівлю певних типів вироблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що вже дав уряду доручення і він розпочав розробку програми.

Глава держави зазначив, що завдання програми – щоб українські гроші залишалися в Україні та працювали на країну.

"Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Вже готують параметри українського кешбеку: фінансові та технічні" , - пояснив президент.

Він також додав, що владі країни потрібно постаратися, щоб цю програму було запущено вже цього року.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський уперше сказав, скільки українських військових загинуло на війні: "Росія знатиме, скільки у нас людей".

Раніше ми повідомляли, що зарплати до мільйона гривень: правління "Ощадбанку" гребе гроші лопатою, доки народ на межі виживання.