У курортній Кирилівці катання на «банані» ледь не закінчилося трагедією. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомила мешканка Мелітополя.

За словами дівчини, вона піддалася на вмовляння друзів і вирішила покататися на водному атракціоні. Коли в перший раз «банан» перевернули, все успішно залізли на нього назад.

Однак вдруге дівчина впала в воду прямо під «банан». Атракціон накрив її з головою, їй не вистачало повітря. Відпочивальниця з працею виплила на поверхню води, передає «РІА Мелітополь».

«Умовили мене друзі політати на банані. Плавати я не вмію, але мужик з гідроскутера каже, мовляв, все добре буде, ви ж в жилетах. Погодилася на свою голову, далі був треш. Два рази ми всі разом випадали. І якщо перший раз піднімалися на банан легко, потім стався жах. Ця махина накрила мене з головою.

Я під водою намагаюся його з себе скинути, але нічого не виходить. Як потім виявилося, мої друзі з іншого боку тягнули його в протилежний бік, не розуміючи, що взагалі відбувається. Чоловік подруги намагався пірнути і виштовхнути мене, але як можна пірнути в жилеті? Та ніяк.

Тільки по чистій випадковості мені вистачило запасу повітря, щоб встигнути випірнути з-під цієї «шайтан-машини» і не захлинутися.

Загалом, якщо не вмієте плавати, навіть не лізьте туди », - написала дівчина.