Всі ми живемо, користуємось мобільними телефонами та беремо кредити. Але, як з'ясувалося, іноді буває так, що кредит на наше ім'я береться без нашої участі.

Таке сталося з українкою, у якої шахраї отримали доступ до фінансового номера із SIM-картою Київстар та взяли кредит на її ім'я.

Київстар, фото із вільних джерел
Київстар, фото із вільних джерел

Вся справа була в тому, що жінка не використовувала сімку станом на серпень 2021 року, тому не отримувала жодного паролю. Це за словами українки. Звісно ж, вона подала позов до суду.

Про це йдеться у рішенні Печерського райсуду Києва. Жінка дізналася, що від її імені взяли кредит на 8 тисяч гривень. Вона зазначає, що одноразового ідентифікатора не отримувала і не вводила, оскільки станом на 08.08.2021 SIM-картою Київстар не користувалася.

"Невідома особа, скориставшись її персональними даними, отримала кредит у фінустанові, яка, у свою чергу, не перевірила надані документи і не встановила особу, яка видала кредитні кошти шахраю" , - йдеться у матеріалах справи.

блокування рахунків, кредитні картки, банки
блокування рахунків, кредитні картки, банки

Позов жінки задовольнили. Кредитний договір на суму 8 тисяч гривень визнали недійсним.

Суд вважає доведеним, що позивачка ні 08.08.2021 року, ні в наступні дні не отримувала жодних електронних документів, квитанції, чека, що підтверджує факт отримання коштів, із зазначенням дати здійснення розрахунку на наявні засоби зв'язку (мобільні телефони, електронну скриньку, поштову скриньку за місцем проживання, у зв'язку з укладанням (підписом) кредитного договору від 08.08.2021 року, а також електронної чи письмової копії цього договору. куди перерахували кредитні кошти 8 тисяч гривень, не володіє" , - зазначили у суді.

Нагадаємо, що Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Massimo Dutti та Bershka повертаються в Україну: скільки магазинів відкриють Inditex.

Раніше ми повідомляли, що українці змусять сплатити податок за свої квартири: скільки потрібно готувати грошей.