22 березня 2024 року росіяни обстріляли енергетичну інфраструктуру України. Через це багато міст залишилося без світла, а ДТЕК потривала до 50% потужності.

Сьогодні, 23 березня, Володимир Зеленський розповів про ситуацію з енергетикою та назвав найскладніші напрями.

Атака на Дніпровську ГЕС, фото із соцмереж
Атака на Дніпровську ГЕС, фото із соцмереж

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що отримав усі необхідні доповіді щодо відновлювальних робіт у наших областях після російського удару у п'ятницю, 22 березня. Про це глава держави заявив у Телеграм-каналі.

Український лідер одержав звіти від МВС, енергетиків, регіонів.

"Я дякую кожній ремонтній бригаді, всім працівникам енергетичних компаній, нашим рятувальникам із ДСНС України, всім задіяним комунальним службам", - звернувся президент.

Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua
Володимир Зеленський, фото: ukrainci.com.ua

Зазначається, що найскладніша ситуація досі у Харкові, де продовжується підключення до електрики побутових споживачів. Темп максимальний із можливого зараз.

На Дніпровщині світло повернули всім, окрім частини споживачів у Нікополі. Робиться все, щоб і там дати електрику.

Сумщина, Полтавщина, Одещина, Вінниччина, Франківщина, Хмельницька, Миколаїв та Запоріжжя – фактично скрізь відновлена ​​технічна можливість подачі електрики.

У частині громад діють аварійні графіки відключень.

Відключення від світла: скрін з відео
Відключення від світла: скрін з відео

"Окремо сьогодні вже була доповідь військового командування. На фронті стабільно. Вдячна всім солдатам та командирам за збереження наших позицій та необхідні дії", - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, що обидві станції ГЕС не працюють, а до Дніпра потрапили нафтопродукти: експерти розповіли про наслідки атаки росіян.

Раніше ми повідомляли, що масштабна ракетна атака РФ: ворог намагається влаштувати новий блекаут - Мінерго попередили українців.