Хоча багато українців вже перейшли на карти та безготівковий розрахунок, але купюри іноді все ще потрібні.

Тоді ми вирушаємо до банкомату і знімаємо потрібну суму або ж вирушаємо прямо в банк. Однак, українці стали помічати, що при знятті валюти ПриватБанк видає відвертий "туалетний папір". Це стало відомо після відкликання одного із клієнтів банку на порталі Мінфін.

ПриватБанк: скрін з відео
ПриватБанк: скрін з відео

Клієнти ПриватБанку продовжують скаржитися на те, що фінустанова віддає валютні депозити старими, потертими, пописаними ручкою купюрами та невідомими печатками. Проте у банку наполягають, що людям у касах видають банкноти, які відповідають вимогам Нацбанку.

"Всі долари, які видають із депозиту, — старі, змальовані, потерті, в плямах, пописані ручкою, з якимись невідомими печатками. Намагався через техпідтримку вирішити питання, щоб на замовлення привезли щось гарніше за туалетний папір, — відмовили. Вони. пишуть, що всі їхні долари хороші та "Ми видаємо валюту, яка відповідає вимогам НБУ". Ви їх самі бачили?" , - обурився клієнт.

Він додав, що навіть касири пропонують клієнтам спочатку оглядати банкноти, а вже після цього підтверджувати зняття з валютного депозиту телефоном.

Долар: скрін з відео
Долар: скрін з відео

У ПриватБанку зазначили, що сума формується та доставляється для замовлення із купюр того номіналу та року випуску, який є в наявності.

"Банк приймає та видає тільки таку валюту, яка відповідає вимогам НБУ і вважається платіжною не лише на території України, а й в інших країнах відповідно до ознак зносу" , - зазначили там.

У банку додали, що НБУ своєю ухвалою заборонив відмовляти клієнтам в обміні валюти, якщо вони відповідають за дизайном та елементами захисту зразкам, справжність яких підтверджена з використанням відповідного обладнання.

Відгук на ПриватБанк
Відгук на ПриватБанк

Нагадаємо, що будьте обережні з покупками: Приват почав списувати гроші двічі, у банку назвали причину .

Раніше ми повідомляли, що ПриватБанк блокує картки за перекази: скільки дозволено і як карають.