Девід Грандж, американський генерал-майор у відставці та співзасновник благодійного фонду Osprey Global Solutions Ukraine, в інтерв'ю поділився думкою про мобілізаційні зусилля України для оборони та контрнаступу, як повідомляє «expert».

Гайндж зазначив, що хоча конкретні подробиці про кількість призовників не розголошуються публічно, за оцінками, вона становить близько 500 000 осіб. Він наголосив на важливості мобілізації більшої кількості людей, оскільки ротація військ на передовій потребує постійного постачання персоналу.

"Однак це має бути, напевно, близько 500 тисяч. Я говорю це, тому що вам необхідно призивати більше, ніж ви насправді збираєтеся залучити одночасно, оскільки певного моменту війська на фронті потрібно змінювати", - припустив він.

Ґрунтуючись на досвіді США, генерал визнав складність процесу мобілізації. Він наголосив на необхідності ретельної підготовки новобранців для забезпечення готовності до бойових завдань.

Мобілізація: скрін з відео
Мобілізація: скрін з відео

Грейндж наголосив на важливості якісних програм навчання та плавної інтеграції новобранців у різні військові частини, наголосивши на важливості підбору людей на відповідні ролі в армії.

Крім того, він наголосив на важливості приведення компетенцій та навичок призовників у відповідність до потреб армії. Хоча не кожен може отримати бажане призначення, він наголосив на важливості ефективного використання наявних талантів та адаптації їх для виконання необхідних ролей у збройних силах.

"Якщо цього не зробити і не підготувати новобранців, ви матимете проблеми на всіх етапах бойових завдань. Тому це ключове - якісна тренувальна програма та інтеграція до різних підрозділів: відповідні чоловік чи жінка - у відповідний підрозділ", - пояснив Грандж.

Нагадаємо, кому з водіїв не пощастить: українцям розповіли, які машини вилучатимуть під ЗСУ

Раніше «Українці» писали, готуйтеся до мобілізації вже зараз: кому доведеться знову пройти лікарську комісію

Як повідомляли «Українці», українців здивували новими виплатами на машини та квартири: кого це торкнеться