Сьогодні всі ми відзначає Великдень та проводимо час із сесьєю. Тому і редакція сайту ukrainci.com.ua хоче оздоровити наших дорогих читачів з Великоднем, Зістос Воскрес - Воістину Воскрес.

Не залишився осторонь свята і Володимир Зеленський, який вперше за довгий час вийшов у світлій вишиванці, щоб привітати українців.

Володимир Зеленський, кадр із великоднього звернення
Володимир Зеленський, кадр із великоднього звернення

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців з нагоди Великодня.

"Біблія вчить нас любові до ближнього. А сьогодення показало нам справжнє значення цього слова. Коли ми всі стали один одному ближніми. А колишній сусід, який постійно набивався нам у брати, для нас далекий навіки. Він порушив усі заповіді, зажадав наш дім, прийшов. нас вбивати. Світ бачить це Бог. І ми віримо: у Бога на плечі – шеврон з українським прапором .

У своєму відеозверненні Зеленський також розповів про виставку ікон на ящиках від боєприпасів у Софійському соборі Києва. За його словами, ці роботи мають глибокий зміст і є "символами великих випробувань і великої сили, яка допомагає нам їх долати".

"На цих іконах - імена героїв, які віддали життя, щоб нас захистити. Які показали: українці стають навколішки лише у молитві. І ніколи - перед загарбниками та окупантами" , - президент України.

Великдень, зображення з вільних джерел
Великдень, зображення з вільних джерел

Нагадаємо, що