Невідновлення даних ТЦК може призвести до різних наслідків, включаючи судові позови та штрафи.

Особи, які не оновлять свою інформацію протягом зазначеного періоду часу, можуть бути додані до бази даних пошуку, що потенційно може призвести до подальших судових позовів.

Також TЦК або органи поліції можуть відвідати зареєстровану адресу людини для перевірки дотримання вимог. Якщо особа не є присутньою, можуть бути вжиті подальші заходи, у тому числі правові.

Ненадання оновленої інформації та ухилення від відповідальності можуть призвести до судових позовів, наприклад, до спрямованих на обмеження здатності людини керувати автомобілем.

За недотримання вимог ТЦК чи ухилення від сплати мит суд може накласти штраф у розмірі до 25 000 гривень.

Добровольці в ТЦК: скрін з відео
Добровольці в ТЦК: скрін з відео

Якщо штрафи не сплачені, правоохоронні органи можуть вжити заходів, таких як конфіскація майна або запровадження обмежень на використання банківських карток, щоб забезпечити дотримання вимог.

Ще існують законні підстави для затримання осіб, які ухиляються від виконання своїх обов'язків, навіть якщо вони трапляються на вулиці.

Для українців важливо дотримуватись вимог TЦК та оновлювати свою інформацію протягом 60 днів, як раніше неодноразово повторювалося, щоб уникнути цих потенційних наслідків.

Нагадаємо, Монатик вперше прокоментував, як його "зловили" ТЦК: чи вручено повістку і чим усе закінчилося

Раніше «Українці» писали, мобілізація за кордоном почалася? Польща відправляє українців додому. Що на них тепер чекає

Як повідомляли «Українці», українці за кордоном отримали важливу заяву: готуйтеся стояти у великих чергах