Одним із попудярних транспортів в Україні зараз є поїзди, якщо ми говоримо про далекі дистанції.

Звичайно, дуже часто далека дорога має на увазі сон у поїзді, для чого потрібна постільна білизна. Всі ми знаємо, що за цю послугу потрібно доплатити і зараз "Укрзалізниця" поділилася поганими новинами щодо цього.

Укрзалізниця
Укрзалізниця

Укрзалізниця змінює вартість постільної білизни у пасажирських поїздах. Вперше через 5 років вона буде проіндексована. За даними УЗ , з 22 травня постільна білизна у плацкартних та купейних вагонах коштує 80 грн (замість 50 грн), у вагонах СВ – 120 грн (замість 60 грн).

"Перед зміною вартості послуги Укрзалізниця завершила заміну постільної білизни у поїздах. Також до кінця червня цього року буде завершено заміну матраців та подушок на всіх рейсах далекого сполучення. Крім того, перед закупкою нових комплектів Укрзалізниця провела консультації з провідними виробниками та постачальниками, щоб не просто замінити застарілий інвентар, але й напрацювати нові стандарти, які дозволять врахувати найкращі практики ринку та суттєво підвищити комфорт у дорозі та зносостійкість продукції” , - повідомили у компанії.

Двоповерховий поїзд від Укрзалізниці
Двоповерховий поїзд від Укрзалізниці

Нагадаємо, що українець вирішив жити в лісі, щоб сховатися від ТЦК: попався на тому, що побив поліцейського через страх.

Раніше ми повідомляли, що Україна зробила ще один крок на шляху вступу до ЄС: тепер жодної плати за роумінг.