Пенсії - те, за рахунок чого виживають люди похилого віку. Звісно, ​​багатьом катастрофічно не вистачає цих виплат від держави.

Як стало відомо, зараз пенсіонерам прийшли хороші новини, адже вже у червні дехто з них отримає підвищення виплат. Хто ж зможе отримати вищу пенсію? Про це повідомила пресслужба ПФУ у Фейсбуку.

Пенсія: скрін з відео
Пенсія: скрін з відео

Справа в тому, що з 1 квітня 2024 року пенсіонерам, які після призначення / попереднього перерахунку пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2024 року придбали 24 місяці страхового стажу, або менше 24 місяців, але після призначення або попереднього перерахунку пенсії минуло два роки, зроблено автоматичний перерахунок пенсії

У ПФУ звернули увагу, що право на проведення такого перерахунку визначає страховий стаж, набутий станом на 1 березня, у тому числі у січні–лютому 2024 року.

У зв'язку з тим, що до Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування відомості про сплату єдиного внеску за I квартал 2024 року надійшли у травні, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено саме у травні.

Отже, вже у червні пенсіонери отримають збільшені розміри пенсійних виплат та доплату за попередні два місяці.

Пенсійний фонд
Пенсійний фонд

Нагадаємо про нові правила отримання та виходу на пенсію: тільки не падайте.

Раніше ми повідомляли, що пенсія 23 тисячі гривень: які пенсіонери можуть розраховувати на такі виплати.