У регіонах України у перші дні літа прогнозується досить спекотна погода. У вихідні 1 та 2 червня очікується підвищення температури до +32 градусів. За словами синоптика Наталії Діденко, у західних регіонах буде дещо прохолодніше - від +23 до +26 градусів.

Очікується, що травень закінчиться дощами та грозами. У п'ятницю, 31 травня, прогнозуються короткочасні грози з можливими шквалами та посиленням вітру. Така погода насамперед зачепить західні та північні регіони, включаючи Вінницьку, Житомирську, Київську та західну частину Черкаської області. Під час грози у деяких районах можуть пройти сильні зливи.

Літо в Україні
Літо в Україні

У східному регіоні очікуються локальні дощі та грози, а у південному регіоні дощі обмежиться Одеською областю. У Полтавській області, місті Кропивницький та його райони, а також Дніпропетровської області істотних опадів не очікується.

Діденко також зазначила, що на сході та південному сході України утримається спекотна погода, температура повітря коливатиметься від +26 до +29 градусів, місцями доходячи до +30 градусів. На решті території України температура становитиме від +22 до +26 градусів.

Нагадаємо, як назавжди прогнати кротів на городі та в саду: унікальний спосіб, який під силу кожному

Раніше «Українці» писали, цього ще не вистачало: один із найголовніших продуктів рекордно дорожчає у всьому світі

Як повідомляли «Українці», як висушити волосся, коли вимкнули світло: корисні поради