Настало літо, і всі ми будуємо плани щодо теплого сезону. Звісно, ​​для цього потрібно знати очікувану погоду.

Особливо, якщо зважити на те, як здивував нас наприкінці травня: спочатку спекою, потім різким похолоданням і дощами. Зараз ми знову ловимо вайби тепла і ви напевно готові почути прогноз синоптиків на літо-2024.

Літо в Україні
Літо в Україні

Згідно з оновленими сезонними прогнозами погоди, очікується, що температура повітря влітку буде на 1 – 2 градуси вищою, ніж зазвичай.

"Сильні аномалії та тенденції до утворення хвиль спеки ймовірні у західних, південних, південно-східних областях" , - зазначила метеоролог Віра Балабух.

Також Віра Балабух розповіла, чи чекати на значне похолодання, чи вже збережеться тенденція потепління.

"Суттєві та тривалі зниження температури малоймовірні" , - зазначила експерт.

Літо в Україні
Літо в Україні

Коли чекати на найбільшу спеку

За словами Балабух, найвища температура очікується у липні та першій половині серпня. Особливо у південних та південно-східних областях.

Метеоролог додала, що у південних, південно-східних регіонах, а також центральних областях України можливим є дефіцит опадів.

Також розповіла, що при посиленні циклонічної діяльності над Європою до нашої держави переміщатимуться більш вологі повітряні маси.

"Це зумовить збільшення інтенсивності конвективних процесів, утворення локальних гроз, злив, граду та шквалу" , - зазначила Балабух.

Погода
Погода

Нагадаємо, що стосується всіх, хто має газову плиту і колонку: українців почали штрафувати на величезні суми.