У Кирилівці поліція почала проводити рейди по кафе, магазинах і розважальним закладам на предмет дотримання правил карантину. Як повідомляє прес-служба ГУНП в Запорізькій області, правоохоронці було складено три адміністративні протоколи на власників закладів. Причина - порушення протівоепідіческіх норм, зокрема відсутність захисних масок у персоналу.

Так, в кафе по вулиці Бульвар Приморський при обслуговуванні відвідувачів офіціант знаходився без захисної маски. Аналогічне порушення було виявлено в продовольчої крамниці на косі Пересип і в барі на Федотової косі. Щодо власників вищевказаних закладів, складено адміністративні протоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання - штраф 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб - від 34 до 170 000 гривен, - йдеться в повідомленні.

За спостереженнями кореспондента «Акценту» відпочиваючі захисними масками не користуються взагалі, в кафе і магазинах у співробітників їх можна зустріти не часто. Однак, поки правоохоронці обмежилися лише трьома протоколами. Вибірково це було зроблено або з метою попередження власників і співробітників інших закладів - буде ясно вже незабаром.

Єдині, у кого завжди при собі маски - патрулі Нацгвардії, які втім зазвичай просто проходяться по території Набережній і не спілкуються з відпочиваючими.