При погляді на новини, які іноді приходять з українських шкіл, відверто незрозуміло, чи дійсно це навчальні заклади, в яких навчають дітей і готують їх до дорослого життя, або це переддень Ада навпіл з дурдомом і цирком.

Порцію шкільних новин опублікував сайт "НАШ".

У селищі Талалаївка Чернігівської області школярки 13 і 16 років влаштували тверк-денс. Все б нічого, але а) вівся відеозапис і б) відбулося це біля пам'ятника загиблим в АТО на сході України. Невдалий творчий перформанс викликав масу обурень в Мережі, феєрверк з вибухань п'ятих точок привернув пильну увагу поліції, яка відмітила справу, як дрібне хуліганство, батьки школярок отримали штраф (50-100 неоподатковуваним податком мінімумів), а школярки окрім сумнівної популярності, швидше за все отримали ще і ременя вдома.

У підручниках виявилася прихована реклама - в першому випадку це бренд питної води, у другому випадку - львівське кафе. Представники компаній стверджують, що ні сном ні духом не відали про те, що в підручниках використовували їх бренди в освітніх цілях, але що є - то є.

У підручниках виявилася прихована реклама
У підручниках виявилася прихована реклама

У підручниках виявилася прихована реклама
У підручниках виявилася прихована реклама

І останнє - в Києві суд почав розгляд справи щодо законності виконання гімну України в школах перед початком занять. У всіх столичних навчальних закладах навчальний день повинен в обов'язковому порядку починатися з виконання гімну - хоча в КМДА, звідки спустили керівництву шкіл таку «указівку», заявили, що це всього лише рекомендації. Зараз в Окружному адміністративному суді Києві відкрили виробництво і просять скасувати рішення київської влади.