У селі Решуцьк Рівненського району на уроці, де були присутні семеро першокласників, побилися дві вчительки. Після інциденту батьки бояться пускати дітей до школи, оскільки хвилюються, що одна з них почне застосовувати силу до дітей.

Як повідомив телеканал «Рівне 1», інцидент стався на уроці читання в сільській початковій школі, де навчаються всього 17 дітей і працюють троє вчителів. Він став наслідком конфлікту освітянок за посаду завідувача школи.

школа, вчителі, навчання, учні, діти, освіта
школа, вчителі, навчання, учні, діти, освіта

Ніна Назарчук очолювала школу понад 20 років. У 2018 її звільнили і призначили Тетяну Хуторянську. Зі слів останньої, старша колега постійно шукає причини для конфлікту.

Ніна Назарчук, яка нібито почала бійку, визнала, що не може змиритись з її звільненням з посади керівника школи, а працювати під керівництвом молодшої колеги – не може. Але зчиняти бійку того дня не планувала.

Бійку вчителів помітили колеги і викликали поліцію. Правоохоронці склали адмінпротокол на вчительку, яка почала бійку. Втім, після приїзду на місце події поліції конфлікт вже майже вичерпався.

Після бійки педагогів батьки учнів 1-2 класів, у яких викладає Ніна Назарчук, перестали пускати дітей на навчання. Вже 3 дні малюки не відвідують навчальний заклад.

Місцевий відділ освіти створив комісію, яка розслідуватиме цей випадок. Рішення комісії має з’явитися до вівторка, 6 жовтня.