Депутат Миколаївської облради Вадим Олабін, син якого виявився в числі тих, хто перебував на борту літака, що розбився під Чугуєвом Ан-24, розповів, про що говорив незадовго до трагедії з сином.

У сюжеті, який зняв телеканал ZIK, батько в сльозах показує фотографії сина під час його перших польотів і ділиться тим, про що він розповідав йому під час навчання. 9 листопада хлопцю повинен був виповнитися 21 рік.

- Вони летіли до Львова, потрапили в грозову хмару. Коли він мені прислав фотографії цього літака, який приземлився у Львові, для мене, для нормальної людини це (було обурливо - прим.авт.) ... Я йому кажу: «Вова, може бути, щось не те?». - «Ні, тато, нам сказали, будемо летіти назад». І вони зі Львова в цей же день, після попадання в цю грозову хмару, після того, як він мені прислав фотографії побитих крил, побитого носа літака, побитого двигуна градом цими плямами, полетіли назад. «Ну так а що, тато? Будум шпаклювати, зашпаклюють і зашпакльований полетить далі ».

За якийсь час до трагедії - це я вже впізнаю потім - буквально за якісь дві-три тижні цей літак збиває якогось орла в небі. Які події після цього сталося, що могло бути порушено в системі літака ... Це стара, смердюча техніка. Труни з крилами, - так отозволся про стан навчальних літаків в Україні батько загиблого курсанта.

Він висловив побажання, щоб те, що трапилося не було замовчане за політичними баталіями і не стерлося з пам'яті людей. За його словами, для діячів, які прилетіли на місце трагедії, це було схоже на піар-акції. Навіть не зустрівшись з родичами загиблих, вони розвернулися і полетіли назад.