Народний депутат від «Слуги народу» Наталуха заявив, що «слуги» готові до зростання цін і девальвації гривні після емісії. Можна, звичайно, порадіти за «слуг» і їх готовність. Те, що народ до цього не готовий і на таке життя не погоджувався - це дурниця. Головне, що все в президентській партії в курсі, що треба гривневі активи переводити в долар. Тому ще раз варто порадіти за таких народних обранців. Про це на своїй сторінці в Facebook блогер і нардеп 8-го скликання ВР Сергій Висоцький.

Він зазначає, ще раз важливо нагадати, що щоб уникнути цього сценарію Зеленський і «слуги народу» просто не мали бути людьми, які не тримають слова перед міжнародним співтовариством і кредиторами. Але немає, заради того, щоб бути м****ами і контролювати з одного президентського крісла все в державі, включаючи НБУ і НАБУ, підготовлені до девальвації «зелені генії» готові відправити за межу бідності мільйони українців.

Сергій Висоцький зазначає, плюс проглядається тільки в тому, що 60% наших співгромадян, які виступають проти співпраці з МВФ, найближчим часом зрозуміють, що репутація і міжнародні гроші на хліб намажеш, а порожні обіцянки купки клоунів-шахраїв - немає. Читайте також - «слуги» «збунтувалися» проти Бужанського, Корнієнко і Разумкова.

Як повідомлялося раніше, Верховна Рада України на сьогоднішньому позачерговому засіданні прийняла в другому читанні законопроект №2424 з технічними правками. "За" проголосували 256 народних депутатів.

Так, даний проект стосується внесення змін до Повітряного кодексу України. Зокрема, за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, і за кожну тонну вантажу, що відправляється або прибуває в аеропорт України, буде стягуватися державний збір.

Як зазначається, законопроект передбачає:

• закріплення в термінологічному апараті (стаття 1 Повітряного кодексу України) поняття "державне мито з суб'єкта авіаційної діяльності";

• доповнення Повітряного кодексу статтею 121, яка визначає особливості справляння держмита за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, і за кожну тонну вантажу, відправленого або який прибув до аеропорту України;

• відповідальність за порушення порядку або термінів сплати державних зборів для суб'єктів авіаційної діяльності, визначених цим кодексом.

Ставка державного збору за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, встановлюється в таких розмірах:

1 в разі здійснення повітряних перевезень в межах України - 0,5 долара США;

2 в разі здійснення міжнародних повітряних перевезень з України - 2 долари США.