У мережі з'явився заклик відгукнутися всіх бандерівців, так як всі інші є покидьками суспільства.

Про це пише Хвиля.

Даний заклик опублікував на своїй сторінці у Фейсбук єпископ Української греко-Католицької церкви Петро Крик, - передає Хвиля.

Дана перекличка містить образи на адресу всіх так званих небандерівців.

пост священика
пост священика

Таких людей автори картинки-агітки з "шаблі героїв" назвали виродками.

У свою чергу, релігійний експерт Олександр Вознесенський вважає, що, таким чином, даний ієрарх просто хотів усім сказати, що ті, хто бандерівцями не є, - це покидьки суспільства.

"Це ж дуже важливо для проповіді Євангелія, чи не так? Всіх бандерівців просять поставити + в коментарях. Примітно, що фраза звучить "нехай покидьки бачать скільки нас". Я так розумію, що, ієрарх просто хотів нам усім сказати: що ті, хто бандерівцями не є - це покидьки суспільства", - відреагував на скандальний пост архієрея УГКЦ релігійний експерт.

пост священика
пост священика

Він додав, що даний ієрарх УГКЦ раніше подібним чином розпалював ворожнечу проти УПЦ.

Слід зазначити, що під час виборів президента цей єпископ заявив, що всі хто голосував за Зеленського нехай видаляються з його фейсбучних друзів.

Петро Крик-єпископ УГКЦ, у 2000 році Папа Римський Іоанн Павло II призначив його духовно опікувати українців-католиків у Німеччині та Скандинавських країнах.

Раніше повідомлялося про те, як кандидат у депутати районної ради Тернополя від Всеукраїнського об'єднання " Свобода "Василь Івасечко закликає" знищити жидів і москалів " в Україні.