У ведучої ТСН Марічки Падалко під час ефіру випав зуб.

Але журналістка не почала панікувати і не розгубилася, а професійно позбулася він "зайвого" зуба в роті і закінчила ефір з тим, що залишилося.

Смішно і дуже шкода журналістку одночасно.

У ведучої Телевізійної служби новин (ТСН) Марічки Падалко під час прямого ефіру на каналі "1 + 1" випав передній зуб. Відео курйозного інциденту опублікувала блогер Ekulka на своїй сторінці в Instagram в середу, 15 липня.

"Тільки що, в прямому ефірі випав передній зуб у ведучої. Але, молодець, що не розгубилася. Я б розревілася", - підписала вона ролик.

У коментарях користувачі Мережі припустили, що у Марічки Падалко випав тимчасовий зуб, який стоматолог встановив на час підготовки до імплантації нового постійного зуба.

Раніше повідомлялося, що за минулу добу в Києві коронавірусів заразилися ще 147 осіб. Станом на середу, 15 липня, в столиці підтверджено 6497 випадків захворювання Covid-19. Такі дані наводить мер столиці Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі.

"Кількість жителів столиці, у яких за минулу добу підтвердили коронавірус, збільшилася ще на 147 осіб. Це найвищий показник з початку пандемії. Один хворий помер. Всього коронавірус забрав життя 126 киян", - йдеться в повідомленні.