Повернення до тотального карантину в Україні може спричинити катастрофічні наслідки. Тому країна буде використовувати модель адаптивного карантину.

Про це написав на своїй сторінці в Facebook прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає РБК-Україна.

Також прем'єр в інтерв'ю телеканалу "Перший Західний" зазначив, щоб не отримати таку хвилю, як в Італії та Іспанії, треба вживати заходів.

"Повний карантин він руйнує економіку і може привести до більш тотальним наслідків", - заявив він.

Відзначимо, минулого тижня в Україні було встановлено ряд антирекордів по коронавірус. У зв'язку з цим МОЗ заявив, що ініціюватиме посилення контролю карантину.

Інтерв'ю Прем'єр-міністра Дениса Шмигаля телеканалу "Перший Західний"

Під час робочої поїздки на Львівщину поспілкувався з «Першим Західним». Говорили про продовження адаптивного карантину, зниження кредитних ставок для бізнесу та про місцеві вибори. 📍 В Україні упродовж минулого тижня зростала кількість захворілих на коронавірус. Але тотальний карантин сьогодні може спричинити більш катастрофічні наслідки, ніж просто коронавірус. Тому Україна перейшла на адаптивний карантин і тепер використовуватиме цю модель. 📍 Другий етап медичної реформи не скасовується. Але медичну реформу варто відкорегувати. Дуже обережно, лишаючи ті правильні речі, які є в українській медицині. Ми маємо зберегти людей та гідно оцінити їхню роботу. Ми вже почали виправлення недоліків у самій системі, які викрила коронакриза. 📍 НБУ знизив облікову ставку до 6%, що є найнижчим показником за всю історію України. Відповідно має поступово зменшуватися ставка по депозитах та ставка по кредитах. Це займає певний час. Уряд своїми рішеннями розширює можливості банків починати кредитувати більш активно та стимулює їх звернути увагу на реальний сектор економіки — мікро, малий та середній бізнес, сферу промисловості. 📍 Ми не бачимо сьогодні причин для перенесення або скасування місцевих виборів. Я наполягаю на тому, щоб вони відбулись у визначений час. На сьогодні ми повноцінно готуємося до виборів. Кошти виділені, ЦВК та Верховна Рада вже над цим працюють.

Posted by Денис Шмигаль on Tuesday, June 23, 2020