Нещодавно Українці писали, що серце 51-річного терапевта Почаївської райлікарні Івана Венжиновича перестало битися 30 вересня.

Про це повідомляють на сторінці райлікарні у соцмереді Фейсбук.

У чоловіка ймовірно був СOVID-19, наразі у лікарні чекають результатів ПЛР-тесту.

українська лікарня, медицина
українська лікарня, медицина

“Незбагненна втрата! Ми всі сумуємо. На 51-му році життя перестало битися серце Лікаря Венжиновича Івана Федоровича. Адміністрація та колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Ми поділяємо Ваш біль та горе. Нехай добрий світлий спомин назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав, кого Він лікував, любив та шанував. Нехай милосердний Господь успокоїть його душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні. Вічна та світла пам’ять”, – йдеться у повідомленні Почаївської райлікарні.

Але зараз стало відомо, що родина лікаря не отримає ані копійки компенсації від держави.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла Вікторія Герра.

"Зараз розповім вам зовсім невеселе і таке, від чого не може не пригоріти(

Ви всі вже мабуть прочитали сумну новину про те, що помер лікар Іван Венжинович з Почаївської лікарні, який став символом боротьби з ковідом - його фото було розмішено на білбордах.

Так от, його родина не отримає компенсації 1 млн 576 тисяч грн. Хоча він працював з ковідом і мав класичну симптоматику ковіду. Взагалі ніякої компенсації його родина не отримає. Тому що... тест у нього був негативний.

Його колега розповідає про це так:

"Тест на коронавірус не підтвердився, хоча клініка коронавірусу стовідсоткова, - каже завідувач терапевтичного відділення Почаївської районної лікарні Валерій Бондарчук. - Чомусь в нас так буває, що один день всі тести позитивні, а через пару днів - всі негативні. Хоча у пацієнтів симптоматика однакова. Я не можу пояснити, в чому причина".

А я можу здогадатися, в чому причина. Місцева влада дуже не хоче потрапити не в ту зону на контурних картах МОЗу.

Коротше, я дуже зла", - пише Вікторія Герра.

Зараз розповім вам зовсім невеселе і таке, від чого не може не пригоріти( Ви всі вже мабуть прочитали сумну новину про...

Posted by Victoria Guerra on Sunday, October 4, 2020