У Міністерстві освіти та науки розповіли, чи будуть рекомендувати закрити дитячі сади через ситуацію з коронавірусом в Україні. У відомстві планують підходити до цього питання виважено.

На думку заступника голови МОН Ігоря Гарбарука, дистанційне навчання – це погіршення освітнього процесу. Водночас батьки опиняться в скрутному становищі, оскільки будуть змушені залишатися вдома.

“Фактично ми розуміємо, що для школярів, особливо для тих, хто знаходиться в початковій школі, перехід на дистанційну освіту – це погіршення для освітнього процесу і великий удар для батьків, які будуть змушені бути вдома зі своїми дітьми, яких не можна буде залишити”, – сказав Гарбарук.

Він додав, що у відомстві планують підходити до цього питання виважено.

“Тому будемо підходити до цієї ситуації виважено. Якщо потрібно буде дистанційне навчання вводити в певних територіальних одиницях, ми будемо це робити, але все ж таки (краще вводити, – ред.) змішане навчання”, – зазначив заступник глави МОН.

Нагадаємо, що раніше відомий у всіх країнах СНД доктор Комаровський розповів чому з точки зору адекватних протиепідемічних заходів школярі у масках - маячня.