Президента України просять достроково закінчити поточний 2020 рік. Петиція з таким проханням розміщена на порталі глави держави.

Так, автор петиції просить Президента вжити заходів, що стосуються дострокового закінчення 2020 року будь – якими можливими методами - наказом глави держави, рішенням суду, змін до Конституції або законодавства. Своє прохання автор петиції аргументує тим, що нинішній рік став катастрофою для України та світу.

"Вже ніхто і не пам'ятає апокаліптичних пожеж в Австралії та ледь не розпочату Третю світову війну, тому що потім почалася справжня катастрофа - пандемія коронавірусу. Додаємо до Всесвітнього локдауну ще й всесвітню кризу, і зубожіння, пожежу в Чорнобилі, вибух в Бейруті й ще купу жесті та робимо висновок, що ми живемо у світі апокаліпсису, який отруїв життя мільярдам людей по всьому світу", - йдеться в петиції.

Петиція Президенту України
Петиція Президенту України

Умовою розгляду прохання є збір 25 тисяч підписів на підтримку предмета петиції.
"Завершіть цей рік якомога швидше в будь-який доступний Вам, Верховній Раді або ще кому-небудь спосіб-видання указу, прийняття закону, зміни до Конституції або іншого НПА, прийняття судового рішення. Але, будь ласка, зробіть це!",- просить автор петиції.