Президент України Володимир Зеленський 20 жовтня виступив зі зверненням до українців з трибуни парламенту.

Як пише Телеграм-канал Pavlovsky News, у своєму виступі глава держави підняв такі питання як епідемія коронавірусу, ситуація на Донбасі та новий формат з деокупації Кримського півострова.

Крім того, він акцентував увагу на тому, що багато нардепів з "Слуги народу" відправляться на схід, щоб своїми очима подивитися на те, що там відбувається і реально дізнатися ситуацію.

Крім того, він підкреслив, що якщо раніше нардепи обирали Туреччину і Мальдіви, то тепер воліють цікавитися проблемами країни від місцевих жителів.

На думку Зеленського для стабілізації ситуації на Донбасі необхідно розглянути нову економічну стратегію для даного регіону. Розглядається також окремий економічний статус, який охоплює як податкові, так і митні преференції.

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія підтвердив наміри "слуг" відправиться на Донбас. Бажання виявило понад сто народних обранців, які вирушать на схід власним коштом. "Слуги народу" спілкуватимуться з військовими, представниками ОБСЄ та місцевим населенням. Також планується ночівля депутатів у приміщеннях, де живуть солдати.

Дивіться повне відео звернення президента: