У трьох районах Івано-Франківської області випало близько 70% місячної норми опадів.

"Удар стихії в Івано-Франківській області взяли Верховинський, Косівський, Рожняковскій райони. Фактично випало до 70% місячної норми опадів. Це створило потужні потоки, які на своєму шляху руйнували дамби, мости і переходи. Дністер розлився майже на 7 м - це рівень стихії 2008 року ", - заявив Арсен Аваков.

Глава МВС підкреслив, що зараз важливо зробити під'їзд до населених пунктів, щоб надавати людям необхідну допомогу.

"На другу половину дня очікуємо поліпшення погодних умов і згоду на виліт авіації МВС. Вертоліт вже завантажений продуктами харчування і необхідною технікою", - додав чиновник.

Повінь знищила 110 км доріг, 1850 м берегоукріплень, 90 мостів в Івано-Франківській області. Пошкоджено 429,7 км доріг, 130 мостів в Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях. Порушено транспортне сполучення з 34 населеними пунктами. Затопило лікарню в місті Галич, зараз хворих (в тому числі і коронавірусів) евакуюють. Ситуація критична.

На місці працюють всі необхідні служби. Туди ж прилетіли і прем'єр-міністр України Шмигаль з міністром МВС Аваковим. На комісії ТЕБ та НС збираються розглянути виділення грошей на подолання наслідків негоди.