Предстоятель РПЦвУ Онуфрій нагородив єпископа-сепаратиста Каліника (Чернишова), настоятеля монастиря в Севастополі, вікарія Сімферопольської єпархії РПЦвУ, занесеного у базу "Миротворець".

Про це повідомляє офіційний сайт РПЦвУ з посиланням на пресслужбу монастиря, інформує Духовний фронт України.

Предстоятель РПЦвУ Онуфрій
Предстоятель РПЦвУ Онуфрій

Зазначається, що єпископ Бахчисарайський Каліник, вікарій Сімферопольської єпархії, у співслужінні братії і гостей монастиря звершив літургію, на яку його благословив митрополит Онурфій.

Після богослужіння єпископ Каліник разом із братією монастиря пішов до місця будівництва Соборного храму Воскресіння Христового в окупованому Севастополі й зробив закладку капсули й зачитав вітальну адресу від митрополита РПЦвУ Онуфрія.

Нагадаємо, журналіст Олексій Гордєєв нещодавно описав всі “патріотичні діяння” єпископа Каліника. Коли російські війська прийшли захоплювати півострів, Каліник став проросійським патріотом і одним із перших отримав російський паспорт.

Предстоятель РПЦвУ Онуфрій
Предстоятель РПЦвУ Онуфрій

Митрополит Сімферопольський і Кримський Православної Церкви України (ПЦУ) Климент у березні цього року ділився з виданням “Медуза”, що під час російської анексії храм Каліника “слугував храмом-базою: там була і зброя, і засоби захисту, і харчі, і казарма”. 3 травня 2014 року в Євпаторії на Театральній площі Каліник благословив 144 сепаратистів із “місцевого загону народного ополчення, а також цивільних осіб, що активно допомагали силам спротиву неонацизму”.

За інформацією “Миротворця”, до бази даних якого він внесений у квітні 2015, Каліник отримав медаль “За захист Криму” №4536. Нагадаємо, 8 грудня 2019 року в Ніжині РПЦвУ таємно хіротонізувала Каліника в єпископа Бахчисарайського.