Фахівці назвали найголовнішого серцеїда серед акторської професії на 2020 рік. Про це повідомив портал Just Jared.

Фахівці вирішили вибрати акторів, які подобаються найбільшому числу жінок в цьому році.

Найкрасивішим актором був визнаний Сем Хьюен. Це шотландський актор, який прославився завдяки серіалу»чужинка". Йому вдалося зібрати близько дев'ятсот чотирнадцять тисяч голосів. Чоловіка визнали найсексуальнішим представником акторської професії.

Друге місце посів 23-річний Хіро Файнс-Тіффін, за якого віддали голос сімсот п'ятдесят тисяч. Він став відомий по фільму Гаррі Поттер і Принц-напівкровка, де він зіграв Тома Ріддла.

На третьому місці опинився Роберт Паттісон, який стали відомий завдяки романтичній сазі Сутінки. За нього проголосувало 45 тисяч голосів.

У першій десятці опинився Кітт Харрісон з серіалу Гра престолів, Джеймі Дорнан і Том Елліс.

Раніше портал Українці повідомляв, що коронавірус породив небезпеку. Австралійські вчені повідомили про те, що обмежувальні заходи через коронавірус можуть спровокувати поширення небезпечної хвороби. Фахівці з дитячого науково-дослідного інституту Мердока в місті Мельбурн попереджають про те, що в старне може серйозно поширитися захворювання кору.

Також ми повідомляли, що Disney приступив до зйомки третьої частини Дедпула. До роботи над сценарієм були запрошені сестри Венді і Елізамет Моліно. Вони відомі тим, що були співавторами і продюсерами серіалу Закусочна Боба. У головній ролі відомого супергероя зніматиметься Райан Рейнольдс.